Yükleniyor..

image

Gözaltı ışık dolgusu sayesinde istediğiniz canlı bakışlara sahip olmanız oldukça mümkün. Uygulaması kolay ve pratik bir estetik işlem olan gözaltı ışık dolgusu kısa zaman içerisinde oldukça büyük değişiklikler elde etmenizi sağlar ve yüzünüze enerjik bir görünüm katmayı amaçlar. Göz altı gölgelenmesi, çökmeler, çukurlar ve kırışıklıklardan sadece bir uygulamayla kurtulabilirsiniz. Dolgu maddesinin içinde bulunan hyaluronik asit ile cildin yaşlanması geciktirilir ve canlı kalması sağlanır. Estetik operasyonlar kadar etkili olan ışık dolgusu yöntemi günümüzde giderek daha fazla tercih edilmektedir. GÖZALTI IŞIK DOLGUSUNUN UYGULANMASI Gözaltı ışık dolgusu ameliyatsız yüz gençleştirme tekniklerinin en başında gelir. Gözaltı ışık dolgusunun uygulaması oldukça basittir. Lokal anestezi ile yapılır ve estetik ameliyatlarla kıyaslandığında oldukça basit bir işlemdir. Bunun yanında ameliyata oldukça yakın sonuçlar elde edilir. Göz altı ışık dolgusu içinde hyaluronik asit bulunmaktır. Zamanla insan cildinde azalan bu madde hem gözaltı sorunlarını gidermeye yarar hem de eksilen hyaluronik asitin dışarıdan takviye edilmesini sağlar. Ameliyatlarla kıyaslandığında dolgunun yan etkisinin olmaması bunun yanında seansların da kısa olması dolgunun tercih edilme sebeplerindendir. Günümüzde içinde bulunduğumuz yoğun tempo sırasında da sadece bir öğlen arasında uygulanabilir olması bu tekniğin artılarındandır.

GÖZALTI IŞIK DOLGUSU HANGİ PROBLEMLER İÇİN UYGULANIR?

Yorucu yaşam, çevresel faktörler ve cilt ömrü zaman ilerledikçe yüzümüzde bazı deformasyonlara sebep olmaktadır. Çizgiler, kırışıklıklar, çökmeler ve bunun gibi bir çok etkiyi yüzümüzde zamanla görmek oldukça normaldir. Bunun yanında gelişen teknoloji ve tıp teknikleriyle birlikte zamanın etkilerine kafa tutmak oldukça kolay bir hal almıştır. Kısa sürelerde büyük değişikliklere tanık olmak artık mümkün. Gözaltı ışık dolgusuyla yorgun bakışlarınızı çok kısa sürede değiştirebilirsiniz. Gözaltı çökmeleri, çökme nedeniyle oluşan morluklar ya da göz çevresi kırışıklıkları gibi sorunlar için gözaltı ışık dolgusu yöntemi uygulanabilir. Bu uygulama ile ihtiyacınız olan enerjik bakışlara çok kısa sürede kavuşabilirsiniz. Neden dolgu istediğinize göre belirlenen kısa seanslarla harika sonuçlar elde edebilir ve gözaltı ışık dolgusunun yüzünüze getirdiği enerjik görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.


Ameliyatsız Estetik ile İlgili Profesyonel Bilgi Ve Destek Almak İçin İletişime Geçiniz


Whatsapp Hemen Ara

Doç. Dr. Emre Hocaoğlu

  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Emre Hocaoğlu, 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1995 yılında Özel Doğuş Anadolu Lisesi’ni, 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi, İngilizce Tıp Bölümü’nü bitirmiştir. 2001 – 2007 arasında Tıpta Uzmanlık Eğitimini, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi; Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. 2007-2008 arası Çorlu Asker Hastanesi’nde, 2008-2010 yıllarında ise Karabük Devlet Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2010 yılında Uzman Hekim olarak göreve başladığı İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi; Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda, 2014 yılında Doçent olmuştur. Ödüller almış klinik uygulamaları ve çok sayıda bilimsel çalışması plastik cerrahinin en önemli bilimsel dergilerinde kabul görmüştür. Bu üst düzey bilgi ve tecrübesinin bir sonucu olarak 2017 yılı Ocak ayında “Clinics in Plastic Surgery” adındaki yalnızca özel olarak davet edilen bilim adamlarının çalışmalarının yayınlandığı bir bilimsel dergide mikrocerrahi konusunda bir derlemesi yayınlanmıştır. Emre Hocaoğlu, özellikle çene-yüz cerrahisi, meme cerrahisi ve deri kanseri cerrahisi konularına yoğunlaşmış olarak mesleki yaşamına devam etmektedir. Evli, iki çocuk babasıdır.

image

Daha bakımlı, daha güzel ve daha çekici yeni nesil estetik uygulamalar


Whatsapp Hemen Ara

Siz Özelsiniz!

Telefon
0212 291 65 85
Adres

Teşvikiye Caddesi No:51 D:3 Nişantaşı İstanbul

Whatsapp
0 546 790 55 04
 Hemen Ara