Yükleniyor..

image

Popo büyütme veya gluteal büyütme: kalçaların konturunu, boyutunu ve / veya şeklini geliştirmek için kullanılır. Bu ameliyatlar implant kullanımı veya yağ grefti kullanımı ile yapılabilmektedir. Bazen her iki yönteme de ihtiyaç duyulabilir. Hangi yöntemin seçileceğini, hastanın kriterlerine göre doktor belirleyecektir.


Kalça implantları cerrahi olarak kalçanın dokularına derinlemesine yerleştirilmiş silikonla doldurulmuş cihazlardır. Yağ grefti kullanımı yoluyla kalça büyütmede ise, vücudun bir bölgesinden yağın kalça dokularına aktarılmasını içerir. Bu teknik bazen Brezilyalı Butt Lift olarak da adlandırılır.
Brezilian Butt Lift, kalçaların boyutunu ve şeklini implant olmadan büyüten özel bir yağ transfer prosedürüdür. Aşırı yağ, kalçalardan, karın bölgesinden, sırttan ya da liposuction ile uyluklarından çıkarılır ve bu yağın bir kısmı daha sonra stratejik olarak kalçalara enjekte edilir.
Brezilya popo kaldırma ameliyatı ile tüm alt vücudun oranlarını artırılabilir, hastanın yağ fazlalıkları sebebi ile oluşan sorunlu alanlarda yağ kaybetmesine yardımcı olunarak, hasta hem bölgesel yağlarından kurtulmuş hem de istediği popo şekline bu sayede kavuşmuş olur.


Estetik Cerrahi İle İlgili Profesyonel Bilgi Ve Destek Almak İçin İletişime Geçiniz


Whatsapp Hemen Ara

Doç. Dr. Emre Hocaoğlu

  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Emre Hocaoğlu, 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1995 yılında Özel Doğuş Anadolu Lisesi’ni, 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi, İngilizce Tıp Bölümü’nü bitirmiştir. 2001 – 2007 arasında Tıpta Uzmanlık Eğitimini, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi; Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. 2007-2008 arası Çorlu Asker Hastanesi’nde, 2008-2010 yıllarında ise Karabük Devlet Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2010 yılında Uzman Hekim olarak göreve başladığı İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi; Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda, 2014 yılında Doçent olmuştur. Ödüller almış klinik uygulamaları ve çok sayıda bilimsel çalışması plastik cerrahinin en önemli bilimsel dergilerinde kabul görmüştür. Bu üst düzey bilgi ve tecrübesinin bir sonucu olarak 2017 yılı Ocak ayında “Clinics in Plastic Surgery” adındaki yalnızca özel olarak davet edilen bilim adamlarının çalışmalarının yayınlandığı bir bilimsel dergide mikrocerrahi konusunda bir derlemesi yayınlanmıştır. Emre Hocaoğlu, özellikle çene-yüz cerrahisi, meme cerrahisi ve deri kanseri cerrahisi konularına yoğunlaşmış olarak mesleki yaşamına devam etmektedir. Evli, iki çocuk babasıdır.

image

Daha bakımlı, daha güzel ve daha çekici yeni nesil estetik uygulamalar


Whatsapp Hemen Ara

Siz Özelsiniz!

Telefon
0212 291 65 85
Adres

Teşvikiye Caddesi No:51 D:3 Nişantaşı İstanbul

Whatsapp
0 546 790 55 04
 Hemen Ara